Okresní přebor – Karviná

Neoficiální fotbalový zpravodaj z karvinského okresního přeboru

EL-MIK ozvučí nejen vaši školu

2 min read

V době internetu mají mnozí pocit, že starším technologiím jako jsou sirény a rozhlasy odzvonilo. Ve školách ani v obcích rozhodně ne. Důležité jsou pořád, pouze se zmodernizovaly. Potřebujete ozvučení pro vaši školu?

Firma EL-MIK se již od roku 1994 specializuje na dodávky, servis a opravy rozhlasové a ozvučovací techniky. Jde o bezdrátové i drátové rozhlasy pro obce, města, kulturní zařízení, stadiony a sportoviště, ale i pro průmyslové podniky. Kompletní techniku dodává též pro školy. Jedná se o moderní školní rozhlasy, hodiny i zvonění. Současně ve školních objektech řeší ozvučení sportovních areálů (včetně zajištění časomíry) i tělocvičen. Více informací o ozvučení pro školy najdete na webové stránce https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly/.

Hodiny pro jednotný čas v celé škole

EL-MIK dodává analogové i digitální školní hodiny. Mohou být pohledové z jedné, nebo ze dvou stran. Analogové se dodávají s číslicemi i bez nich. Díky nim se zajišťuje jednotný čas v celém školním objektu.

Zajištění školního zvonění

Dalším dodávaným zařízením pro školy je ústředna metodického zvonění. Díky ní se v určený čas z rozhlasu odvysílá zpráva o přestávce. Dodávka je kompletní, včetně zvuků zvonění, hudebních i mluvených zpráv. Volit si lze z více variant.

Školní rozhlas

Další důležitou součástí školní oznamovací infrastruktury je školní rozhlas. Společnost EL-MIK nabízí výkonnou ústřednu školního rozhlasu, jejíž součástí je až 60 reproduktorů, mikrofon a CD přehrávač. Reproduktory jsou kvalitní, srozumitelně přenáší mluvené slovo a lze je objednat včetně regulace hlasitosti. Bližší nabídku pro školní rozhlas a zvonění najdete na stránce http://www.elmik.cz/skolni-rozhlas-a-zvoneni.

Projekt, dodávka a servis v jednom

EL-MIK dodává ozvučení kompletně, od jeho návrhu a naprojektování, přes dodávku až po servis. Záruční i pozáruční. Firma vždy navrhne dostatečně výkonné, ale současně ekonomické řešení právě pro vaši školu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *