Okresní přebor 2016 / 2017

Karviná – Výsledkový servis z Okresního přeboru 2016 / 2017.

Systém

13 klubů mezi sebou změří síly ve 26 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vzhledem k lichému počtu účastníků jeden z klubů v každém kole stojí. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Výsledky

1. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 29. 10., 10:15 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Horní Žukov 8:1 (2:0)
So 29. 10., 14:00 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava 2:5 (0:1)
So 29. 10., 14:00 FK Slovan Záblatí TJ Baník Fučík Orlová 8:0 (4:0)
So 29. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín SK Slavoj Petřvald 1:5 (1:3)
So 29. 10., 14:00 TJ Lokomotiva Louky FC Horní Bludovice 4:0 (2:0)
Ne 30. 10., 14:00 MFK Havířov B TJ Baník Rychvald 4:0 (3:0)
2. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 5. 11., 10:15 FK Gascontrol Havířov TJ Viktorie Bohumín 10:1 (8:1)
So 5. 11., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov FC Horní Bludovice 0:5 (0:4)
So 5. 11., 14:00 SK Slavoj Petřvald FK Těrlicko 1:4 (0:3)
So 5. 11., 14:00 Baník OKD Doubrava FK Slovan Záblatí 2:2 (0:0)
So 5. 11., 14:00 TJ Baník Rychvald TJ Lokomotiva Louky 1:4 (0:2)
Ne 6. 11., 14:00 MFK Havířov B TJ Slovan Havířov 8:5 (4:2)
3. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 20. 8., 15:00 SK Slavoj Petřvald FK Slovan Záblatí 0:8 (0:5)
So 20. 8., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Havířov 12:0 (6:0)
So 20. 8., 17:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Horní Žukov 1:5 (0:3)
So 20. 8., 17:00 FK Těrlicko FK Gascontrol Havířov 0:4 (0:2)
Ne 21. 8., 17:00 MFK Havířov B TJ Baník Fučík Orlová 0:1 (0:0)
Ne 21. 8., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Baník Rychvald 6:1 (1:1)
4. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 27. 8., 10:15 FK Gascontrol Havířov FK Slovan Záblatí 4:1 (2:0)
So 27. 8., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Rychvald 7:1 (3:1)
So 27. 8., 17:00 Baník OKD Doubrava MFK Havířov B 4:0 (1:0)
So 27. 8., 17:00 TJ Viktorie Bohumín FK Těrlicko 2:3 (1:2)
So 27. 8., 17:00 TJ Slovan Havířov FC Horní Bludovice 0:2 (0:1)
Ne 28. 8., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Lokomotiva Louky 3:2 (2:2)
5. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 3. 9., 16:30 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava 3:0 (2:0)
So 3. 9., 16:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Havířov 2:2 (1:1)
So 3. 9., 16:30 FK Slovan Záblatí TJ Viktorie Bohumín 6:0 (2:0)
So 3. 9., 16:30 FK Těrlicko TJ Slovan Horní Žukov 1:6 (1:4)
Ne 4. 9., 16:30 MFK Havířov B SK Slavoj Petřvald 4:0 (3:0)
Ne 4. 9., 16:30 FC Horní Bludovice TJ Baník Fučík Orlová 1:2 (0:1)
6. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 10. 9., 10:15 FK Gascontrol Havířov MFK Havířov B 1:1 (0:0)
So 10. 9., 16:00 Baník OKD Doubrava FC Horní Bludovice 3:3 (1:1)
So 10. 9., 16:00 FK Těrlicko FK Slovan Záblatí 1:4 (1:2)
So 10. 9., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Lokomotiva Louky 0:5 (0:1)
So 10. 9., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Havířov 2:3 (2:2)
Ne 11. 9., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Baník Rychvald 3:0 (0:0)
7. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 17. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava 3:7 (0:3)
So 17. 9., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Fučík Orlová 2:5 (1:2)
So 17. 9., 16:00 TJ Lokomotiva Louky FK Gascontrol Havířov 2:7 (0:3)
So 17. 9., 16:00 FK Slovan Záblatí TJ Slovan Horní Žukov 7:0 (2:0)
Ne 18. 9., 16:00 MFK Havířov B TJ Viktorie Bohumín 8:0 (5:0)
Ne 18. 9., 16:00 FC Horní Bludovice SK Slavoj Petřvald 5:1 (0:0)
8. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 24. 9., 10:15 FK Gascontrol Havířov FC Horní Bludovice 0:1 (0:0)
So 24. 9., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Fučík Orlová 2:3 (0:1)
So 24. 9., 16:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Lokomotiva Louky 0:4 (0:2)
So 24. 9., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Rychvald 3:0 (2:0)
So 24. 9., 16:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Havířov 2:1 (1:1)
So 24. 9., 16:00 FK Těrlicko MFK Havířov B 0:2 (0:1)
9. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 1. 10., 15:30 TJ Lokomotiva Louky FK Těrlicko 1:1 (0:1)
So 1. 10., 15:30 TJ Baník Rychvald FK Gascontrol Havířov 0:2 (0:0)
So 1. 10., 15:30 TJ Slovan Havířov SK Slavoj Petřvald 3:2 (3:1)
Ne 2. 10., 15:30 TJ Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava 0:1 (0:0)
Ne 2. 10., 15:30 MFK Havířov B FK Slovan Záblatí 3:3 (1:2)
Ne 2. 10., 15:30 FC Horní Bludovice TJ Viktorie Bohumín 12:0 (6:0)
10. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 8. 10., 10:15 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Havířov 1:2 (1:0)
So 8. 10., 15:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Rychvald 4:2 (1:0)
So 8. 10., 15:00 FK Slovan Záblatí TJ Lokomotiva Louky 4:0 (3:0)
So 8. 10., 15:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Fučík Orlová 2:7 (1:5)
So 8. 10., 15:00 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava 3:4 (2:2)
So 8. 10., 15:00 FK Těrlicko FC Horní Bludovice 1:4 (1:1)
11. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 15. 10., 15:00 Baník OKD Doubrava SK Slavoj Petřvald 3:1 (1:0)
So 15. 10., 15:00 TJ Baník Rychvald FK Těrlicko 3:2 (2:1)
Ne 16. 10., 15:00 FC Horní Bludovice FK Slovan Záblatí 4:3 (3:2)
Ne 16. 10., 15:00 MFK Havířov B TJ Slovan Horní Žukov 5:3 (2:3)
Ne 16. 10., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Gascontrol Havířov 1:1 (0:0)
Ne 16. 10., 15:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Havířov 0:3 (0:2)
12. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 22. 10., 10:15 FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava 1:0 (1:0)
So 22. 10., 14:00 FK Slovan Záblatí TJ Baník Rychvald 0:0
So 22. 10., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov SK Slavoj Petřvald 3:5 (2:3)
So 22. 10., 14:00 FK Těrlicko TJ Slovan Havířov 1:4 (0:2)
So 22. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Fučík Orlová 3:3 (0:1)
Ne 23. 10., 14:00 MFK Havířov B TJ Lokomotiva Louky 4:3 (1:2)
13. kolo
výkop domácí hosté skóre
St 7. 9., 17:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Horní Žukov 3:0 (2:0)
St 7. 9., 17:30 TJ Slovan Havířov FK Slovan Záblatí 2:5 (1:2)
St 7. 9., 17:30 TJ Baník Fučík Orlová FK Těrlicko 3:0
kontumačně
St 7. 9., 17:30 SK Slavoj Petřvald FK Gascontrol Havířov 2:2 (0:1)
St 7. 9., 17:30 FC Horní Bludovice MFK Havířov B 3:2 (2:2)
St 7. 9., 17:30 Baník OKD Doubrava TJ Viktorie Bohumín 4:1 (2:1)
14. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 25. 3., 15:00 SK Slavoj Petřvald TJ Viktorie Bohumín 3:0
kontumačně
So 25. 3., 15:00 TJ Baník Rychvald MFK Havířov B 3:5 (3:2)
So 25. 3., 15:00 Baník OKD Doubrava FK Těrlicko 1:1 (1:1)
So 25. 3., 15:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Gascontrol Havířov 5:1 (3:0)
Ne 26. 3., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Slovan Záblatí 1:2 (0:1)
Ne 26. 3., 15:00 FC Horní Bludovice TJ Lokomotiva Louky 3:5 (3:3)
15. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 1. 4., 15:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Rychvald 4:1 (2:0)
So 1. 4., 15:30 FK Těrlicko SK Slavoj Petřvald 2:2 (1:2)
So 1. 4., 15:30 FK Slovan Záblatí Baník OKD Doubrava 1:1 (0:0)
So 1. 4., 15:30 TJ Viktorie Bohumín FK Gascontrol Havířov 1:0 (0:0)
Ne 2. 4., 15:30 TJ Slovan Havířov MFK Havířov B 1:6 (1:2)
Ne 2. 4., 15:30 FC Horní Bludovice TJ Slovan Horní Žukov 2:0 (1:0)
16. kolo
výkop domácí hosté skóre
St 24. 5., 17:30 TJ Baník Rychvald FC Horní Bludovice 0:7 (0:2)
St 24. 5., 17:30 FK Slovan Záblatí SK Slavoj Petřvald 1:0 (0:0)
St 24. 5., 17:30 FK Gascontrol Havířov FK Těrlicko 1:3 (0:1)
St 24. 5., 17:30 TJ Baník Fučík Orlová MFK Havířov B 1:5 (0:4)
St 24. 5., 17:30 TJ Slovan Havířov TJ Lokomotiva Louky 1:1 (0:0)
St 24. 5., 17:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Viktorie Bohumín 3:0
kontumačně
17. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 8. 4., 15:30 FK Slovan Záblatí FK Gascontrol Havířov 4:0 (0:0)
So 8. 4., 15:30 FK Těrlicko TJ Viktorie Bohumín 3:0 (2:0)
So 8. 4., 15:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Fučík Orlová 3:0 (1:0)
So 8. 4., 15:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Horní Žukov 2:2 (2:1)
Ne 9. 4., 15:30 MFK Havířov B Baník OKD Doubrava 3:5 (2:1)
Ne 9. 4., 15:30 FC Horní Bludovice TJ Slovan Havířov 2:0 (1:0)
18. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 15. 4., 16:00 TJ Viktorie Bohumín FK Slovan Záblatí 0:8 (0:3)
So 15. 4., 16:00 Baník OKD Doubrava TJ Lokomotiva Louky 1:1 (0:0)
So 15. 4., 16:00 SK Slavoj Petřvald MFK Havířov B 2:4 (0:2)
So 15. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Rychvald 3:2 (1:1)
So 15. 4., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Těrlicko 1:1 (1:0)
Ne 16. 4., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová FC Horní Bludovice 0:2 (0:1)
19. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 22. 4., 16:00 TJ Lokomotiva Louky SK Slavoj Petřvald 1:0 (0:0)
So 22. 4., 16:00 TJ Baník Rychvald TJ Baník Fučík Orlová 4:2 (2:1)
So 22. 4., 16:00 FK Slovan Záblatí FK Těrlicko 1:1 (1:1)
So 22. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Slovan Horní Žukov 5:2 (3:0)
Ne 23. 4., 16:00 FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava 0:2 (0:1)
Ne 23. 4., 16:00 MFK Havířov B FK Gascontrol Havířov 4:1 (3:0)
20. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 29. 4., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov FK Slovan Záblatí 2:7 (0:4)
Ne 30. 4., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Havířov 0:1 (0:0)
Ne 30. 4., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Lokomotiva Louky 2:6 (1:4)
St 17. 5., 17:30 SK Slavoj Petřvald FC Horní Bludovice 1:2 (0:1)
St 17. 5., 17:30 Baník OKD Doubrava TJ Baník Rychvald 0:0
St 31. 5., 17:30 TJ Viktorie Bohumín MFK Havířov B 1:4 (0:2)
21. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 6. 5., 16:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Viktorie Bohumín 7:1 (4:1)
So 6. 5., 16:30 TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava 1:4 (0:2)
So 6. 5., 16:30 TJ Baník Rychvald SK Slavoj Petřvald 3:3 (2:2)
Ne 6. 5., 16:30 FC Horní Bludovice FK Gascontrol Havířov 3:1 (1:0)
Ne 6. 5., 16:30 MFK Havířov B FK Těrlicko 6:1 (1:0)
Ne 6. 5., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Horní Žukov 0:2 (0:2)
22. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 13. 5., 16:30 FK Těrlicko TJ Lokomotiva Louky 0:3 (0:1)
So 13. 5., 16:30 FK Slovan Záblatí MFK Havířov B 1:3 (0:1)
So 13. 5., 16:30 TJ Viktorie Bohumín FC Horní Bludovice 1:5 (1:1)
So 13. 5., 16:30 Baník OKD Doubrava TJ Baník Fučík Orlová 3:0 (2:0)
So 13. 5., 16:30 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Havířov 0:1 (0:1)
Ne 14. 5., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Rychvald 1:2 (1:1)
23. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 20. 5., 17:00 TJ Slovan Havířov FK Gascontrol Havířov 4:0 (2:0)
So 20. 5., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Viktorie Bohumín 4:0 (1:0)
So 20. 5., 17:00 TJ Lokomotiva Louky FK Slovan Záblatí 1:1 (0:1)
So 20. 5., 17:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Horní Žukov 2:0 (1:0)
Ne 21. 5., 17:00 FC Horní Bludovice FK Těrlicko 1:0 (0:0)
Ne 21. 5., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová SK Slavoj Petřvald 2:1 (0:0)
24. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 27. 5., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov MFK Havířov B 1:5 (0:2)
So 27. 5., 17:00 FK Slovan Záblatí FC Horní Bludovice 2:0 (0:0)
So 27. 5., 17:00 TJ Slovan Havířov TJ Viktorie Bohumín 1:1 (0:0)
So 27. 5., 17:00 SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava 0:6 (0:3)
So 27. 5., 17:00 FK Těrlicko TJ Baník Rychvald 3:0 (1:0)
Ne 28. 5., 17:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Fučík Orlová 2:10 (1:7)
25. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 3. 6., 17:00 TJ Lokomotiva Louky MFK Havířov B 2:0 (0:0)
So 3. 6., 17:00 Baník OKD Doubrava FK Gascontrol Havířov 9:0 (4:0)
So 3. 6., 17:00 TJ Baník Rychvald FK Slovan Záblatí 1:2 (1:1)
So 3. 6., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Horní Žukov 4:1 (0:1)
So 3. 6., 17:00 TJ Slovan Havířov FK Těrlicko 3:3 (1:1)
Ne 4. 6., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Viktorie Bohumín 2:1 (1:1)
26. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 10. 6., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Lokomotiva Louky 0:2 (0:0)
So 10. 6., 17:00 FK Slovan Záblatí TJ Slovan Havířov 7:0 (2:0)
So 10. 6., 17:00 FK Těrlicko TJ Baník Fučík Orlová 2:5 (1:4)
Ne 11. 6., 17:00 TJ Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava 0:6 (0:3)
Ne 11. 6., 17:00 FK Gascontrol Havířov SK Slavoj Petřvald 2:5 (0:1)
Ne 11. 6., 17:00 MFK Havířov B FC Horní Bludovice 1:1 (1:0)

Tabulka

Tabulka
poř klub zap v r p skóre b + / –
1. Baník OKD Doubrava 24 16 6 2 75:27 54 b. + 48
2. FC Horní Bludovice 24 17 2 5 74:30 53 b. + 44
3. TJ Lokomotiva Louky 24 16 4 4 79:30 52 b. + 49
4. FK Slovan Záblatí 24 15 6 3 88:26 51 b. + 62
5. MFK Havířov B 24 16 3 5 87:43 51 b. + 44
6. TJ Baník Fučík Orlová 24 12 2 10 54:50 38 b. + 4
7. TJ Slovan Havířov 24 10 4 10 48:70 34 b. – 22
8. FK Gascontrol Havířov 24 7 3 14 52:68 24 b. – 16
9. SK Slavoj Petřvald 24 6 3 15 43:70 21 b. – 27
10. FK Těrlicko 24 5 6 13 36:63 21 b. – 27
11. TJ Slovan Horní Žukov 24 6 2 16 51:77 20 b. – 26
12. TJ Baník Rychvald 24 4 5 15 35:76 17 b. – 41
13. TJ Viktorie Bohumín 24 2 2 20 19:111 8 b. – 92

Změny

Podzim

Jaro

Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 137 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*