Okresní přebor 2017 / 2018

Karviná – Výsledkový servis z karvinského Okresního přeboru sezony 2017 / 2018.

Systém

12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Výsledky

1. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 21. 10., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Těrlicko 1:5 (1:3)
So 21. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín FK Slovan Záblatí 2:3 (2:1)
So 21. 10., 14:00 TJ Baník Rychvald TJ Lokomotiva Louky 0:1 (0:0)
So 21. 10., 14:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Fučík Orlová 1:1 (1:1)
So 21. 10., 14:00 TJ Slovan Havířov TJ Hepo Petřvald 1:2 (1:1)
Ne 22. 10., 14:00 FK Gascontrol Havířov FC Horní Bludovice 3:10 (0:6)
2. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 28. 10., 14:00 TJ Lokomotiva Louky SK Slavoj Petřvald 2:1 (2:1)
So 28. 10., 14:00 FK Slovan Záblatí TJ Baník Rychvald 3:1 (2:0)
So 28. 10., 14:00 FK Těrlicko TJ Viktorie Bohumín 17:0 (12:0)
Ne 29. 10., 14:00 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Horní Žukov 3:4 (1:3)
Ne 29. 10., 14:00 FC Horní Bludovice TJ Hepo Petřvald 1:2 (1:1)
Ne 29. 10., 14:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Havířov 7:3 (4:0)
3. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 19. 8., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov FC Horní Bludovice 3:5 (1:2)
So 19. 8., 17:00 TJ Viktorie Bohumín FK Gascontrol Havířov 2:2 (0:1)
So 19. 8., 17:00 TJ Baník Rychvald FK Těrlicko 2:1 (1:0)
So 19. 8., 17:00 SK Slavoj Petřvald FK Slovan Záblatí 2:0 (0:0)
So 19. 8., 17:00 TJ Slovan Havířov TJ Lokomotiva Louky 0:2 (0:0)
So 19. 8., 17:00 TJ Hepo Petřvald TJ Baník Fučík Orlová 3:0 (0:0)
4. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 26. 8., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Hepo Petřvald 4:0 (1:0)
So 26. 8., 17:00 FK Slovan Záblatí TJ Slovan Havířov 2:1 (1:1)
So 26. 8., 17:00 FK Těrlicko SK Slavoj Petřvald 2:1 (1:0)
So 26. 8., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Viktorie Bohumín 5:1 (2:1)
Ne 27. 8., 17:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Rychvald 6:0 (3:0)
Ne 27. 8., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Baník Fučík Orlová 2:1 (0:0)
5. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 2. 9., 16:30 TJ Viktorie Bohumín FC Horní Bludovice 0:6 (0:2)
So 2. 9., 16:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Horní Žukov 2:0 (1:0)
So 2. 9., 16:30 SK Slavoj Petřvald FK Gascontrol Havířov 1:5 (1:3)
So 2. 9., 16:30 TJ Slovan Havířov FK Těrlicko 0:1 (0:0)
So 2. 9., 16:30 TJ Hepo Petřvald FK Slovan Záblatí 2:3 (1:1)
Ne 3. 9., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Lokomotiva Louky 0:5 (0:3)
6. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 9. 9., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov SK Slavoj Petřvald 5:4 (2:2)
So 9. 9., 16:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Rychvald 2:3 (2:0)
So 9. 9., 16:00 FK Slovan Záblatí TJ Baník Fučík Orlová 3:0 (1:0)
So 9. 9., 16:00 FK Těrlicko TJ Hepo Petřvald 1:0 (0:0)
Ne 10. 9., 16:00 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Havířov 5:3 (4:2)
Ne 10. 9., 16:00 FC Horní Bludovice TJ Lokomotiva Louky 5:1 (4:0)
7. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 16. 9., 16:00 TJ Lokomotiva Louky FK Slovan Záblatí 1:8 (0:4)
So 16. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald FC Horní Bludovice 4:4 (4:1)
So 16. 9., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Viktorie Bohumín 8:2 (5:0)
So 16. 9., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Slovan Horní Žukov 2:2 (2:1)
So 16. 9., 16:00 TJ Hepo Petřvald FK Gascontrol Havířov 4:3 (0:2)
Čt 28. 9., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Těrlicko 0:5 (0:3)
8. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 23. 9., 12:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Hepo Petřvald 1:2 (0:0)
Čt 28. 9., 15:30 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Havířov 2:7 (0:5)
So 4. 11., 14:00 TJ Baník Rychvald SK Slavoj Petřvald 0:1 (0:0)
So 4. 11., 14:00 FK Těrlicko TJ Lokomotiva Louky 5:1 (1:1)
Ne 5. 11., 14:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Fučík Orlová 2:2 (0:1)
Ne 5. 11., 14:00 FC Horní Bludovice FK Slovan Záblatí 2:1 (1:1)
9. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 30. 9., 15:30 SK Slavoj Petřvald FC Horní Bludovice 3:2 (1:1)
So 30. 9., 15:30 TJ Slovan Havířov TJ Baník Rychvald 1:1 (0:0)
So 30. 9., 15:30 TJ Hepo Petřvald TJ Viktorie Bohumín 9:1 (4:0)
So 30. 9., 15:30 TJ Lokomotiva Louky FK Gascontrol Havířov 3:1 (3:1)
So 30. 9., 15:30 FK Slovan Záblatí FK Těrlicko 6:3 (3:1)
Ne 1. 10., 15:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Horní Žukov 0:6 (0:3)
10. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 7. 10., 15:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Lokomotiva Louky 1:2 (1:0)
So 7. 10., 15:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Fučík Orlová 1:2 (1:1)
So 7. 10., 15:00 TJ Baník Rychvald TJ Hepo Petřvald 0:0
So 7. 10., 15:00 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Havířov 3:0 (3:0)
Ne 8. 10., 15:00 FC Horní Bludovice FK Těrlicko 4:2 (1:0)
Ne 8. 10., 15:00 FK Gascontrol Havířov FK Slovan Záblatí 0:2 (0:0)
11. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 14. 10., 15:00 TJ Slovan Havířov FC Horní Bludovice 1:3 (0:1)
So 14. 10., 15:00 TJ Hepo Petřvald SK Slavoj Petřvald 1:0 (1:0)
So 14. 10., 15:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Viktorie Bohumín 7:0 (3:0)
So 14. 10., 15:00 FK Slovan Záblatí TJ Slovan Horní Žukov 6:2 (2:2)
So 14. 10., 15:00 FK Těrlicko FK Gascontrol Havířov 2:1 (1:1)
Ne 15. 10., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Baník Rychvald 1:3 (0:1)
12. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 16. 6., 17:00 TJ Hepo Petřvald TJ Slovan Havířov 8:2 (4:0)
So 16. 6., 17:00 FK Těrlicko TJ Slovan Horní Žukov 4:2 (2:1)
So 16. 6., 17:00 FK Slovan Záblatí TJ Viktorie Bohumín 6:0 (3:0)
So 16. 6., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Rychvald 9:1 (5:1)
So 16. 6., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová SK Slavoj Petřvald 4:4 (3:0)
So 16. 6., 17:00 FC Horní Bludovice FK Gascontrol Havířov 8:0 (4:0)
13. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 9. 6., 17:00 TJ Hepo Petřvald FC Horní Bludovice 3:3 (2:1)
So 9. 6., 17:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Fučík Orlová 3:2 (1:2)
So 9. 6., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Lokomotiva Louky 2:3 (1:3)
So 9. 6., 17:00 TJ Baník Rychvald FK Slovan Záblatí 0:7 (0:2)
So 9. 6., 17:00 TJ Viktorie Bohumín FK Těrlicko 1:1 (0:1)
So 9. 6., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Gascontrol Havířov 2:1 (1:0)
14. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 26. 5., 17:00 FK Těrlicko TJ Baník Rychvald 5:1 (2:0)
So 26. 5., 17:00 FK Slovan Záblatí SK Slavoj Petřvald 5:1 (1:1)
So 26. 5., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Havířov 1:8 (1:5)
Ne 27. 5., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Hepo Petřvald 1:4 (1:2)
Ne 27. 5., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Slovan Horní Žukov 3:4 (2:2)
Ne 27. 5., 17:00 FK Gascontrol Havířov TJ Viktorie Bohumín 2:3 (0:0)
15. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 2. 6., 17:00 TJ Hepo Petřvald TJ Lokomotiva Louky 8:1 (5:0)
So 2. 6., 17:00 TJ Slovan Havířov FK Slovan Záblatí 3:5 (3:3)
So 2. 6., 17:00 SK Slavoj Petřvald FK Těrlicko 1:2 (0:1)
So 2. 6., 17:00 TJ Baník Rychvald FK Gascontrol Havířov 4:1 (0:0)
So 2. 6., 17:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Horní Žukov 0:7 (0:4)
Ne 3. 6., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová FC Horní Bludovice 1:3 (0:1)
16. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 7. 4., 15:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Rychvald 3:1 (1:1)
So 7. 4., 15:30 FK Těrlicko TJ Slovan Havířov 4:4 (1:2)
So 7. 4., 15:30 FK Slovan Záblatí TJ Hepo Petřvald 1:0 (0:0)
So 7. 4., 15:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Fučík Orlová 2:1 (2:1)
Ne 8. 4., 15:30 FK Gascontrol Havířov SK Slavoj Petřvald 0:0
Ne 8. 4., 15:30 FC Horní Bludovice TJ Viktorie Bohumín 4:0 (2:0)
17. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 14. 4., 16:00 TJ Lokomotiva Louky FC Horní Bludovice 0:3 (0:2)
So 14. 4., 16:00 TJ Hepo Petřvald FK Těrlicko 4:2 (2:1)
So 14. 4., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Horní Žukov 1:1 (0:0)
So 14. 4., 16:00 TJ Baník Rychvald TJ Viktorie Bohumín 3:2 (1:1)
Ne 15. 4., 13:30 TJ Slovan Havířov FK Gascontrol Havířov 2:4 (2:1)
Ne 15. 4., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Slovan Záblatí 0:2 (0:1)
18. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 21. 4., 16:00 FK Těrlicko TJ Baník Fučík Orlová 2:2 (1:0)
So 21. 4., 16:00 FK Slovan Záblatí TJ Lokomotiva Louky 4:1 (3:1)
So 21. 4., 16:00 TJ Viktorie Bohumín SK Slavoj Petřvald 4:3 (2:1)
So 21. 4., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Havířov 4:1 (3:1)
Ne 22. 4., 16:00 FK Gascontrol Havířov TJ Hepo Petřvald 0:4 (0:1)
Ne 22. 4., 16:00 FC Horní Bludovice TJ Baník Rychvald 3:1 (1:1)
19. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 28. 4., 16:00 FK Slovan Záblatí FC Horní Bludovice 3:2 (1:2)
So 28. 4., 16:00 TJ Lokomotiva Louky FK Těrlicko 1:1 (1:0)
So 28. 4., 16:00 TJ Hepo Petřvald TJ Slovan Horní Žukov 2:2 (1:1)
So 28. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Viktorie Bohumín 3:0 (1:0)
So 28. 4., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Rychvald 1:1 (1:0)
Ne 29. 4., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Gascontrol Havířov 2:4 (1:2)
20. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 5. 5., 16:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Havířov 4:1 (3:0)
So 5. 5., 16:30 TJ Viktorie Bohumín TJ Hepo Petřvald 2:3 (1:1)
So 5. 5., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Fučík Orlová 2:2 (1:1)
So 5. 5., 16:30 FK Těrlicko FK Slovan Záblatí 0:4 (0:2)
Ne 6. 5., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Lokomotiva Louky 0:1 (0:0)
Ne 6. 5., 16:30 FC Horní Bludovice SK Slavoj Petřvald 2:2 (0:0)
21. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 12. 5., 16:30 FK Těrlicko FC Horní Bludovice 0:3 (0:3)
So 12. 5., 16:30 FK Slovan Záblatí FK Gascontrol Havířov 6:2 (5:2)
So 12. 5., 16:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Horní Žukov 3:2 (3:1)
So 12. 5., 16:30 TJ Hepo Petřvald TJ Baník Rychvald 6:1 (4:1)
So 12. 5., 16:30 TJ Slovan Havířov SK Slavoj Petřvald 3:2 (0:1)
Ne 13. 5., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Viktorie Bohumín 2:0 (1:0)
22. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 19. 5., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Slovan Havířov 10:1 (2:1)
So 19. 5., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Hepo Petřvald 1:2 (1:1)
So 19. 5., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Baník Fučík Orlová 5:2 (2:1)
So 19. 5., 17:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Lokomotiva Louky 3:0 (2:0)
So 19. 5., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Slovan Záblatí 0:6 (0:3)
Ne 20. 5., 17:00 FK Gascontrol Havířov FK Těrlicko 0:3 (0:2)

Tabulka

Tabulka
poř klub zap v r p skóre b + / –
1. FK Slovan Záblatí 22 20 0 2 86:25 60 b. + 61
2. FC Horní Bludovice 22 15 3 4 88:36 48 b. + 52
3. TJ Hepo Petřvald 22 15 3 4 69:31 48 b. + 38
4. FK Těrlicko 22 12 4 6 68:39 40 b. + 29
5. TJ Lokomotiva Louky 22 13 1 8 51:54 40 b. – 3
6. TJ Slovan Horní Žukov 22 9 4 9 59:56 31 b. + 3
7. TJ Baník Rychvald 22 8 4 10 38:60 28 b. – 22
8. SK Slavoj Petřvald 22 5 6 11 43:47 21 b. – 4
9. FK Gascontrol Havířov 22 5 3 14 45:68 18 b. – 23
10. TJ Slovan Havířov 22 5 3 14 50:74 18 b. – 24
11. TJ Baník Fučík Orlová 22 3 5 14 33:65 14 b. – 32
12. TJ Viktorie Bohumín 22 3 2 17 28:103 11 b. – 75

Změny

Nováčkem v soutěži je klub TJ Hepo Petřvald, který spadl z kraje. Nepokračují kluby Baník OKD Doubrava, který si předešlou sezonu vykopal kraj, a MFK Havířov B, který byl rozpuštěn.

Podzim

Podzim otevřely zápasy kompletně předehrávaného 3. kola v sobotu 19. srpna a uzavřely zápasy kompletně dohrávaného 2. kola v neděli 29. října. Regulérní 1. kolo se dohrávalo ve druhé polovině října. Původně plánována kompletní předehrávka jarního 14. kola, která měla uzavřít podzim byla odložena na jaro.

Podzim, který patřil fotbalistům Slovanu Záblatí s náskokem dvou bodů na fotbalisty Horních Bludovic, se obešel bez jediné kontumace a konaly se pouze dva hromadné odklady zápasů z důvodu špatného počasí, kdy bylo nejprve kvůli dešti odloženo pět z šesti zápasů 8. kola a následně kvůli nepříznivé předpovědi počasí kompletní 14. kolo. Největším otloukánkem podzimu se stali fotbalisté Viktorie Bohumín, kteří s jedním bodem a děsivým skóre 13 ku 69 podzimní okresní tabulku uzavřeli.

Nejvyšší návštěvnost podzimu utrhlo městské derby 11. kola mezi Hepem a Slavojem Petřvald, které z ochozů sledovalo 300 diváků.

Jaro

Jaro odstartovalo na začátku dubna zápasy 16. kola a skončilo v polovině června kompletně dohrávaným 12. kolem.

Kraj si suverénně vykopali fotbalisté Slovanu Záblatí s náskokem dvanácti bodů na fotbalisty Horních Bludovic. Tabulku s jedenácti body uzavřeli fotbalisté Viktorie Bohumín.

Nejvyšší návštěvnost jara utrhlo opět městské derby mezi Slavojem a Hepem Petřvald, na které ve 22. kole přišlo 280 diváků. V Petřvaldě se na fotbal chodí.

Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 138 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*