Okresní přebor 2018 / 2019

Karviná – Výsledkový servis z karvinského Okresního přeboru sezony 2018 / 2019.

Systém

12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Výsledky

1. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 27. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Hepo Petřvald 1:4 (0:3)
So 27. 10., 14:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Rychvald 2:1 (2:1)
So 27. 10., 14:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Havířov 4:3 (1:2)
So 27. 10., 14:00 FK Těrlicko FK Gascontrol Havířov 1:0 (1:0)
Ne 28. 10., 14:00 FC Horní Bludovice SK Slavoj Petřvald 4:0 (2:0)
Ne 28. 10., 14:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Horní Žukov 8:1 (3:1)
2. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 20. 10., 14:00 TJ Hepo Petřvald SK Slavoj Petřvald 2:3 (1:2)
So 20. 10., 14:00 TJ Slovan Havířov FK Těrlicko 3:0 (0:0)
So 20. 10., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava 6:0 (3:0)
So 20. 10., 14:00 TJ Baník Rychvald TJ Baník Fučík Orlová 2:3 (2:1)
So 20. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Lokomotiva Louky 2:3 (1:1)
Ne 21. 10., 14:00 FK Gascontrol Havířov FC Horní Bludovice 3:10 (0:3)
3. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 18. 8., 17:00 SK Slavoj Petřvald FK Gascontrol Havířov 10:1 (4:1)
So 18. 8., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Hepo Petřvald 0:1 (0:1)
So 18. 8., 17:00 Baník OKD Doubrava TJ Baník Rychvald 1:2 (0:2)
So 18. 8., 17:00 FK Těrlicko TJ Slovan Horní Žukov 4:3 (3:0)
Ne 19. 8., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Slovan Havířov 5:2 (1:2)
Ne 19. 8., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Viktorie Bohumín 1:1 (1:1)
4. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 25. 8., 17:00 TJ Hepo Petřvald FK Gascontrol Havířov 6:0 (3:0)
So 25. 8., 17:00 TJ Slovan Havířov SK Slavoj Petřvald 0:4 (0:1)
So 25. 8., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov FC Horní Bludovice 4:2 (1:1)
So 25. 8., 17:00 TJ Baník Rychvald FK Těrlicko 0:5 (0:2)
So 25. 8., 17:00 TJ Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava 2:4 (0:2)
So 25. 8., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Fučík Orlová 2:3 (1:1)
5. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 1. 9., 16:30 Baník OKD Doubrava TJ Lokomotiva Louky 2:1 (2:0)
So 1. 9., 16:30 FK Těrlicko TJ Viktorie Bohumín 4:0 (0:0)
So 1. 9., 16:30 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Horní Žukov 0:2 (0:0)
Ne 2. 9., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Havířov 0:7 (0:0)
Ne 2. 9., 16:30 FC Horní Bludovice TJ Baník Rychvald 10:1 (4:1)
Ne 2. 9., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Hepo Petřvald 4:7 (3:2)
6. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 8. 9., 16:00 TJ Hepo Petřvald TJ Slovan Havířov 3:1 (0:1)
So 8. 9., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Gascontrol Havířov 7:1 (5:0)
So 8. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald SK Slavoj Petřvald 0:9 (0:2)
So 8. 9., 16:00 TJ Viktorie Bohumín FC Horní Bludovice 0:4 (0:1)
So 8. 9., 16:00 TJ Lokomotiva Louky FK Těrlicko 3:2 (0:2)
Ne 9. 9., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava 0:4 (0:2)
7. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 15. 9., 15:00 TJ Hepo Petřvald Baník OKD Doubrava 5:2 (3:1)
So 15. 9., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Slovan Horní Žukov 6:2 (3:1)
So 15. 9., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Viktorie Bohumín 6:1 (1:1)
Ne 16. 9., 16:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Rychvald 1:6 (1:1)
Ne 16. 9., 16:00 FC Horní Bludovice TJ Lokomotiva Louky 4:3 (2:1)
St 19. 9., 17:00 FK Těrlicko TJ Baník Fučík Orlová 3:3 (1:1)
8. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 22. 9., 16:00 Baník OKD Doubrava FK Těrlicko 6:1 (0:1)
So 22. 9., 16:00 TJ Hepo Petřvald TJ Slovan Horní Žukov 5:1 (3:1)
So 22. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Havířov 3:2 (1:1)
So 22. 9., 16:00 TJ Viktorie Bohumín FK Gascontrol Havířov 10:0 (4:0)
So 22. 9., 16:00 TJ Lokomotiva Louky SK Slavoj Petřvald 7:1 (2:0)
Ne 23. 9., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová FC Horní Bludovice 5:2 (2:2)
9. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 29. 9., 15:30 FK Těrlicko TJ Hepo Petřvald 1:2 (1:2)
So 29. 9., 15:30 TJ Slovan Havířov TJ Viktorie Bohumín 4:2 (3:1)
So 29. 9., 15:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Rychvald 4:0 (1:0)
So 29. 9., 15:30 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Fučík Orlová 1:2 (1:1)
Ne 30. 9., 15:30 FK Gascontrol Havířov TJ Lokomotiva Louky 0:5 (0:2)
Ne 30. 9., 15:30 FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava 1:0 (1:0)
10. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 6. 10., 15:00 Baník OKD Doubrava SK Slavoj Petřvald 2:1 (1:1)
So 6. 10., 15:00 FK Těrlicko FC Horní Bludovice 6:2 (2:2)
So 6. 10., 15:00 TJ Hepo Petřvald TJ Baník Rychvald 5:1 (1:1)
So 6. 10., 15:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Horní Žukov 0:4 (0:1)
So 6. 10., 15:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Havířov 3:0 (2:0)
Ne 7. 10., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Gascontrol Havířov 7:0 (4:0)
11. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 13. 10., 15:00 SK Slavoj Petřvald FK Těrlicko 2:2 (2:1)
So 13. 10., 15:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Fučík Orlová 2:1 (1:1)
So 13. 10., 15:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Lokomotiva Louky 2:3 (2:0)
So 13. 10., 15:00 TJ Baník Rychvald TJ Viktorie Bohumín 3:4 (3:0)
Ne 14. 10., 15:00 FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava 1:2 (0:2)
Ne 14. 10., 15:00 FC Horní Bludovice TJ Hepo Petřvald 2:4 (1:1)
12. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 8. 6., 17:00 TJ Hepo Petřvald TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
So 8. 6., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
So 8. 6., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
So 8. 6., 17:00 TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 8. 6., 17:00 FK Gascontrol Havířov FK Těrlicko -:- (-:-)
So 8. 6., 17:00 SK Slavoj Petřvald FC Horní Bludovice -:- (-:-)
13. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 1. 6., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Hepo Petřvald -:- (-:-)
So 1. 6., 17:00 FC Horní Bludovice FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
So 1. 6., 17:00 FK Těrlicko TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
So 1. 6., 17:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
So 1. 6., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 1. 6., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
14. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 3. 11., 14:00 TJ Hepo Petřvald TJ Lokomotiva Louky 3:1 (2:1)
So 3. 11., 14:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Fučík Orlová 2:4 (0:2)
So 3. 11., 14:00 TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava 0:5 (0:2)
So 3. 11., 14:00 TJ Slovan Havířov FC Horní Bludovice 4:9 (2:4)
Ne 4. 11., 14:00 FK Gascontrol Havířov SK Slavoj Petřvald 1:1 (0:0)
So 30. 3., 15:30 TJ Slovan Horní Žukov FK Těrlicko -:- (-:-)
15. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 6. 4., 15:30 FK Těrlicko TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 6. 4., 15:30 Baník OKD Doubrava TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
So 6. 4., 15:30 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
Ne 7. 4., 15:30 FC Horní Bludovice TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
Ne 7. 4., 15:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
Ne 7. 4., 15:30 FK Gascontrol Havířov TJ Hepo Petřvald -:- (-:-)
16. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 13. 4., 16:00 TJ Hepo Petřvald TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
So 13. 4., 16:00 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 13. 4., 16:00 TJ Viktorie Bohumín FK Těrlicko -:- (-:-)
So 13. 4., 16:00 TJ Baník Rychvald FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 13. 4., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 13. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
17. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 20. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Hepo Petřvald -:- (-:-)
So 20. 4., 16:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 20. 4., 16:00 FK Těrlicko TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
So 20. 4., 16:00 Baník OKD Doubrava TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
Ne 21. 4., 16:00 FC Horní Bludovice TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
Ne 21. 4., 16:00 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
18. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 27. 4., 16:30 Baník OKD Doubrava TJ Hepo Petřvald -:- (-:-)
So 27. 4., 16:30 TJ Lokomotiva Louky FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 27. 4., 16:30 TJ Viktorie Bohumín SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 27. 4., 16:30 TJ Baník Rychvald FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
So 27. 4., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
Ne 28. 4., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová FK Těrlicko -:- (-:-)
19. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 4. 5., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Hepo Petřvald -:- (-:-)
So 4. 5., 16:30 TJ Slovan Havířov TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 4. 5., 16:30 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 4. 5., 16:30 SK Slavoj Petřvald TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
Ne 5. 5., 16:30 FC Horní Bludovice TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
Ne 5. 5., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
20. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 11. 5., 16:30 TJ Hepo Petřvald FK Těrlicko -:- (-:-)
So 11. 5., 16:30 Baník OKD Doubrava FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 11. 5., 16:30 TJ Lokomotiva Louky FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
So 11. 5., 16:30 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
So 11. 5., 16:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
Ne 12. 5., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
21. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 18. 5., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Hepo Petřvald -:- (-:-)
So 18. 5., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
So 18. 5., 17:00 TJ Slovan Havířov TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
So 18. 5., 17:00 SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
Ne 19. 5., 17:00 FC Horní Bludovice FK Těrlicko -:- (-:-)
Ne 19. 5., 17:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
22. kolo
výkop domácí hosté skóre
So 25. 5., 17:00 TJ Hepo Petřvald FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 25. 5., 17:00 FK Těrlicko SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 25. 5., 17:00 Baník OKD Doubrava FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
So 25. 5., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
So 25. 5., 17:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
Ne 26. 5., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Havířov -:- (-:-)

Tabulka

Tabulka
poř klub zap v r p skóre b + / –
1. TJ Hepo Petřvald 12 11 0 1 47:17 33 b. + 30
2. FC Horní Bludovice 12 8 0 4 55:32 24 b. + 23
3. Baník OKD Doubrava 12 8 0 4 32:23 24 b. + 9
4. TJ Baník Fučík Orlová 12 7 2 3 41:27 23 b. + 14
5. TJ Lokomotiva Louky 12 7 0 5 33:21 21 b. + 12
6. TJ Slovan Horní Žukov 11 6 0 5 36:29 18 b. + 7
7. SK Slavoj Petřvald 12 5 2 5 38:24 17 b. + 14
8. FK Těrlicko 11 5 2 4 29:24 17 b. + 5
9. TJ Slovan Havířov 12 5 0 7 34:36 15 b. – 2
10. TJ Baník Rychvald 12 3 0 9 19:51 9 b. – 32
11. TJ Viktorie Bohumín 12 2 1 9 25:41 7 b. – 16
12. FK Gascontrol Havířov 12 0 1 11 8:72 1 b. – 64

Změny

Nováčkem v soutěži je klub Baník OKD Doubrava, který se po sezoně v kraji vrací zpět do okresu. Nepokračuje klub FK Slovan Záblatí, který si předešlou sezonu vykopal kraj.

Podzim

Podzim otevřely zápasy kompletně předehrávaného 3. kola v sobotu 18. srpna a uzavřely zápasy kompletně předehrávaného 14. jarního kola v neděli 4. listopadu. Regulérní 1. a 2. kolo se dohrávalo ve druhé polovině října.

Podzim, který ovládli fotbalisté Hepa Petřvald s náskokem devíti bodů na fotbalisty Horních Bludovic, se obešel bez jediné kontumace. Největším otloukánkem podzimu se stali fotbalisté Gascontrolu Havířov, kteří s jedním bodem a děsivým skóre 8 vstřelených branek ku 72 obdrženým brankám a ztrátou šesti bodů na předposlední Viktorii Bohumín podzimní okresní tabulku uzavřeli.

Nejvyšší návštěvnost podzimu utrhlo i tuto sezonu městské derby 2. kola mezi Hepem a Slavojem Petřvald, které z ochozů sledovalo na nejnižší fotbalovou soutěž úctyhodných 490 diváků.

Jaro

Jaro by mělo odstartovat na začátku dubna zápasy 15. kola a skončit v polovině června kompletně dohrávaným 12. kolem.

Sdílet na FacebookuSdílet na Twitteru
Rostislav Gawlas 143 Článků
Sportovní bloger a SW vývojář se zájmem o informační technologie. Aktivní hráč fotbalového manažeru Soccer Project. Motto: „Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.“

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*