Okresní přebor – Karviná

Neoficiální fotbalový zpravodaj z karvinského okresního přeboru

Okresní přebor 2019 / 2020

7 min read

Karviná – Výsledkový servis z karvinského Okresního přeboru sezony 2019 / 2020.

Bez nováčka. Z kraje nikdo nesestoupil. Nepokračuje klub TJ Hepo Petřvald, který si předešlou sezonu vykopal kraj.

11 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vzhledem k lichému počtu účastníků jeden z klubů v každém kole stojí. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Výsledky

1. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 2. 11., 14:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Lokomotiva Louky 0:14 (0:8)
So 2. 11., 14:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Horní Žukov 0:6 (0:3)
So 2. 11., 14:00 FK Těrlicko TJ Slovan Havířov 0:3 (0:1)
So 2. 11., 14:00 SK Slavoj Petřvald FK Gascontrol Havířov 3:0 (1:0)
So 2. 11., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Baník Rychvald 8:2 (2:2)
2. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 26. 10., 14:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Rychvald 0:0
So 26. 10., 14:00 TJ Slovan Havířov SK Slavoj Petřvald 2:1 (0:0)
So 26. 10., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov FK Těrlicko 4:1 (0:1)
So 26. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín FC Horní Bludovice 0:4 (0:1)
Ne 27. 10., 14:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Fučík Orlová 1:5 (0:2)
3. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 19. 10., 14:00 Baník OKD Doubrava TJ Viktorie Bohumín 4:0 (0:0)
So 19. 10., 14:00 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Horní Žukov 0:5 (0:2)
So 19. 10., 14:00 TJ Baník Rychvald FK Gascontrol Havířov 1:0 (0:0)
Ne 20. 10., 14:00 FC Horní Bludovice TJ Lokomotiva Louky 1:2 (0:0)
Ne 20. 10., 14:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Havířov 9:3 (2:2)
4. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 24. 8., 17:00 TJ Lokomotiva Louky FK Gascontrol Havířov 2:4 (1:2)
So 24. 8., 17:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Rychvald 3:2 (1:0)
So 24. 8., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Fučík Orlová 6:4 (2:1)
So 24. 8., 17:00 TJ Viktorie Bohumín FK Těrlicko 0:8 (0:4)
St 25. 9., 16:30 FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava 0:2 (0:1)
5. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 31. 8., 16:30 Baník OKD Doubrava TJ Lokomotiva Louky 3:0 (0:0)
So 31. 8., 16:30 FK Těrlicko FC Horní Bludovice 1:0 (0:0)
So 31. 8., 16:30 SK Slavoj Petřvald TJ Viktorie Bohumín 6:1 (3:1)
So 31. 8., 16:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Horní Žukov 1:6 (1:5)
Ne 1. 9., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Havířov 0:1 (0:0)
6. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 7. 9., 16:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Havířov 5:3 (3:0)
So 7. 9., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov FK Gascontrol Havířov 5:1 (4:1)
So 7. 9., 16:30 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Fučík Orlová 1:13 (0:7)
So 7. 9., 16:30 Baník OKD Doubrava FK Těrlicko 3:0 (3:0)
Ne 8. 9., 16:30 FC Horní Bludovice SK Slavoj Petřvald 3:1 (1:0)
7. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 14. 9., 16:00 FK Těrlicko TJ Lokomotiva Louky 0:1 (0:0)
So 14. 9., 16:00 SK Slavoj Petřvald Baník OKD Doubrava 1:1 (0:1)
So 14. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald TJ Viktorie Bohumín 11:1 (6:0)
Ne 15. 9., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Slovan Horní Žukov 1:1 (0:1)
Ne 15. 9., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová FC Horní Bludovice 12:0 (6:0)
8. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 21. 9., 15:30 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Horní Žukov 3:3 (3:2)
So 21. 9., 15:30 TJ Viktorie Bohumín FK Gascontrol Havířov 3:2 (2:1)
So 21. 9., 15:30 Baník OKD Doubrava TJ Baník Fučík Orlová 0:5 (0:2)
So 21. 9., 15:30 FK Těrlicko SK Slavoj Petřvald 1:0 (0:0)
Ne 22. 9., 15:30 FC Horní Bludovice TJ Baník Rychvald 2:0 (1:0)
9. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 28. 9., 15:30 SK Slavoj Petřvald TJ Lokomotiva Louky 0:6 (0:2)
So 28. 9., 15:30 TJ Baník Rychvald Baník OKD Doubrava 3:2 (3:2)
So 28. 9., 15:30 TJ Slovan Havířov TJ Viktorie Bohumín 8:2 (5:0)
Ne 29. 9., 15:30 FK Gascontrol Havířov FC Horní Bludovice 3:0 (1:0)
Ne 29. 9., 15:30 TJ Baník Fučík Orlová FK Těrlicko 4:1 (2:0)
10. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 17. 8., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Fučík Orlová 0:6 (0:4)
So 5. 10., 15:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Horní Žukov 0:17 (0:10)
So 5. 10., 15:00 FK Těrlicko TJ Baník Rychvald 0:1 (0:1)
Ne 6. 10., 15:00 FC Horní Bludovice TJ Slovan Havířov 3:2 (0:0)
-, –:– Baník OKD Doubrava FK Gascontrol Havířov 0:3
kontumačně
11. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 12. 10., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Lokomotiva Louky 4:0 (1:0)
So 12. 10., 15:00 TJ Baník Rychvald SK Slavoj Petřvald 1:4 (0:2)
So 12. 10., 15:00 TJ Slovan Havířov Baník OKD Doubrava 5:2 (3:1)
So 12. 10., 15:00 TJ Slovan Horní Žukov FC Horní Bludovice 7:0 (2:0)
Ne 13. 10., 15:00 FK Gascontrol Havířov FK Těrlicko 0:0
12. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 6. 6., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
So 6. 6., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 6. 6., 17:00 TJ Slovan Havířov FK Těrlicko -:- (-:-)
So 6. 6., 17:00 FK Gascontrol Havířov SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 6. 6., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
13. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 30. 5., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
So 30. 5., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
So 30. 5., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
So 30. 5., 17:00 FK Těrlicko TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
So 30. 5., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
14. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 28. 3., 15:30 TJ Lokomotiva Louky FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 28. 3., 15:30 TJ Viktorie Bohumín Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 28. 3., 15:30 TJ Slovan Horní Žukov SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 28. 3., 15:30 TJ Slovan Havířov TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
Ne 29. 3., 15:30 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
15. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 4. 4., 15:30 FK Těrlicko TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
So 4. 4., 15:30 Baník OKD Doubrava FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 4. 4., 15:30 TJ Baník Rychvald TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
Ne 5. 4., 15:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
Ne 5. 4., 15:30 FK Gascontrol Havířov TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
16. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 11. 4., 16:00 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 11. 4., 16:00 TJ Viktorie Bohumín SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 11. 4., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 11. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
Ne 12. 4., 16:00 FC Horní Bludovice FK Těrlicko -:- (-:-)
17. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 18. 4., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
So 18. 4., 16:00 SK Slavoj Petřvald FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 18. 4., 16:00 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
Ne 19. 4., 16:00 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)
Ne 19. 4., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
18. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 25. 4., 16:30 TJ Lokomotiva Louky FK Těrlicko -:- (-:-)
So 25. 4., 16:30 Baník OKD Doubrava SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 25. 4., 16:30 TJ Viktorie Bohumín TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 25. 4., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
Ne 26. 4., 16:30 FC Horní Bludovice TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
19. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 2. 5., 16:30 TJ Slovan Horní Žukov TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-)
So 2. 5., 16:30 TJ Baník Rychvald FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 2. 5., 16:30 TJ Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
So 2. 5., 16:30 SK Slavoj Petřvald FK Těrlicko -:- (-:-)
Ne 3. 5., 16:30 FK Gascontrol Havířov TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
20. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 9. 5., 16:30 TJ Lokomotiva Louky SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
So 9. 5., 16:30 FK Těrlicko TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
So 9. 5., 16:30 Baník OKD Doubrava TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 9. 5., 16:30 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
Ne 10. 5., 16:30 FC Horní Bludovice FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
21. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 16. 5., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-)
So 16. 5., 17:00 TJ Slovan Havířov FC Horní Bludovice -:- (-:-)
So 16. 5., 17:00 TJ Baník Rychvald FK Těrlicko -:- (-:-)
So 16. 5., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová SK Slavoj Petřvald -:- (-:-)
Ne 17. 5., 17:00 FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava -:- (-:-)
22. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 3. 5., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-)
So 3. 5., 17:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Rychvald -:- (-:-)
So 3. 5., 17:00 FK Těrlicko FK Gascontrol Havířov -:- (-:-)
So 3. 5., 17:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Havířov -:- (-:-)
Ne 4. 5., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-)

Tabulka

Tabulka
Poř Klub Zap V R P Skóre B + / –
1. TJ Baník Fučík Orlová 10 9 0 1 70:14 27 b. + 56
2. TJ Slovan Horní Žukov 10 8 2 0 60:11 26 b. + 49
3. TJ Slovan Havířov 10 6 1 3 31:25 19 b. + 6
4. TJ Lokomotiva Louky 10 5 2 3 33:18 17 b. + 15
5. TJ Baník Rychvald 10 4 1 5 22:26 13 b. – 4
6. Baník OKD Doubrava 10 4 1 5 17:23 13 b. – 6
7. FC Horní Bludovice 10 4 0 6 13:30 12 b. – 17
8. FK Těrlicko 10 3 1 6 12:16 10 b. – 4
9. FK Gascontrol Havířov 10 3 1 6 14:20 10 b. – 6
10. SK Slavoj Petřvald 10 3 1 6 16:26 10 b. – 10
11. TJ Viktorie Bohumín 10 1 0 9 8:87 3 b. – 79

Podzim

Podzim otevřela předehrávka 10. kola mezi Slavojem Petřvald a Baníkem Fučíkem v sobotu 17. srpna.


Jaro

Jaro by mělo odstartovat na přelomu března a dubna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Okresní přebor - Karviná | Newsphere by AF themes.