Okresní přebor – Karviná

Neoficiální fotbalový zpravodaj z karvinského okresního přeboru

Okresní přebor 2020 / 2021

8 min read

Karviná – Výsledkový servis z karvinského Okresního přeboru sezony 2020 / 2021.

Nováček FC Slavia Michálkovice B.

12 klubů mezi sebou změří síly ve 22 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do I. B třídy. Nejnižší soutěž. Nikdo nesestupuje.

Obsah


Výsledky

1. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 24. 10., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Baník Rychvald -:- (-:-) Horní Žukov
So 24. 10., 14:00 Baník OKD Doubrava FC Slavia Michálkovice B -:- (-:-) Doubrava
So 24. 10., 14:00 TJ Slovan Havířov FK Těrlicko -:- (-:-) Havířov – Šumbark
So 24. 10., 14:00 SK Slavoj Petřvald TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-) Zimní důl
Ne 25. 10., 14:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-) Orlová – Město
Ne 25. 10., 14:00 FC Horní Bludovice FK Gascontrol Havířov -:- (-:-) Horní Bludovice
2. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 31. 10., 14:00 TJ Baník Rychvald TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-) Rychvald
So 31. 10., 14:00 TJ Viktorie Bohumín SK Slavoj Petřvald -:- (-:-) Starý Bohumín
So 31. 10., 14:00 FK Těrlicko TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-) Těrlicko
So 31. 10., 14:00 FC Slavia Michálkovice B TJ Slovan Havířov -:- (-:-) Havířov – Šumbark
So 31. 10., 14:00 TJ Slovan Horní Žukov FC Horní Bludovice -:- (-:-) Horní Žukov
Ne 1. 11., 14:00 FK Gascontrol Havířov Baník OKD Doubrava -:- (-:-) Havířov – Město
3. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 22. 8., 17:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Horní Žukov 3:0
kontumačně
Doubrava
So 22. 8., 17:00 TJ Slovan Havířov FK Gascontrol Havířov 0:2 (0:1) Havířov – Šumbark
So 22. 8., 17:00 SK Slavoj Petřvald FK Těrlicko 0:3 (0:0) Zimní důl
So 22. 8., 17:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Viktorie Bohumín 2:2 (0:0) Karviná – Louky
Ne 23. 8., 17:00 TJ Baník Fučík Orlová FC Slavia Michálkovice B 13:0 (5:0) Orlová – Město
Ne 23. 8., 17:00 FC Horní Bludovice TJ Baník Rychvald 0:1 (0:1) Horní Bludovice
4. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 29. 8., 17:00 TJ Baník Rychvald TJ Viktorie Bohumín 4:1 (0:1) Rychvald
So 29. 8., 17:00 FK Těrlicko TJ Lokomotiva Louky 2:1 (0:1) Těrlicko
So 29. 8., 17:00 FC Slavia Michálkovice B SK Slavoj Petřvald 0:9 (0:3) Michálkovice
So 29. 8., 17:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Slovan Havířov 9:3 (3:2) Horní Žukov
Ne 30. 8., 17:00 FC Horní Bludovice Baník OKD Doubrava 0:3 (0:1) Horní Bludovice
Ne 30. 8., 17:00 FK Gascontrol Havířov TJ Baník Fučík Orlová 1:4 (0:2) Havířov – Město
5. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 5. 9., 13:00 TJ Baník Fučík Orlová TJ Slovan Horní Žukov 5:2 (1:0) Orlová – Město
So 5. 9., 16:30 SK Slavoj Petřvald FK Gascontrol Havířov 3:0 (1:0) Zimní důl
So 5. 9., 16:30 TJ Lokomotiva Louky FC Slavia Michálkovice B 8:0 (3:0) Karviná – Louky
So 5. 9., 16:30 TJ Viktorie Bohumín FK Těrlicko 1:3 (1:1) Starý Bohumín
So 5. 9., 16:30 Baník OKD Doubrava TJ Baník Rychvald 3:2 (2:2) Doubrava
So 5. 9., 16:30 TJ Slovan Havířov FC Horní Bludovice 2:0 (1:0) Havířov – Šumbark
6. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 12. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald FK Těrlicko 1:4 (1:2) Rychvald
So 12. 9., 16:00 FC Slavia Michálkovice B TJ Viktorie Bohumín 7:1 (2:0) Michálkovice
So 12. 9., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov SK Slavoj Petřvald 5:0 (2:0) Horní Žukov
So 12. 9., 16:00 Baník OKD Doubrava TJ Slovan Havířov 3:1 (1:0) Doubrava
Ne 13. 9., 16:00 FC Horní Bludovice TJ Baník Fučík Orlová 1:6 (0:5) Horní Bludovice
Ne 13. 9., 16:00 FK Gascontrol Havířov TJ Lokomotiva Louky 0:4 (0:0) Havířov – Město
7. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 19. 9., 16:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Rychvald 3:1 (2:0) Havířov – Šumbark
So 19. 9., 16:00 SK Slavoj Petřvald FC Horní Bludovice 1:3 (1:1) Zimní důl
So 19. 9., 16:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Slovan Horní Žukov 0:4 (0:1) Karviná – Louky
So 19. 9., 16:00 TJ Viktorie Bohumín FK Gascontrol Havířov 3:5 (2:2) Starý Bohumín
So 19. 9., 16:00 FK Těrlicko FC Slavia Michálkovice B 7:0 (3:0) Těrlicko
Ne 20. 9., 16:00 TJ Baník Fučík Orlová Baník OKD Doubrava 3:1 (2:0) Orlová – Město
8. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 26. 9., 16:00 TJ Baník Rychvald FC Slavia Michálkovice B 4:1 (3:0) Rychvald
So 26. 9., 16:00 TJ Slovan Horní Žukov TJ Viktorie Bohumín 3:2 (0:2) Horní Žukov
So 26. 9., 16:00 Baník OKD Doubrava SK Slavoj Petřvald 2:3 (1:2) Doubrava
Ne 27. 9., 16:00 FC Horní Bludovice TJ Lokomotiva Louky 2:3 (1:1) Horní Bludovice
Ne 27. 9., 16:00 FK Gascontrol Havířov FK Těrlicko 0:2 (0:2) Havířov – Město
So 7. 11., 14:00 TJ Slovan Havířov TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-) Havířov – Šumbark
9. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 3. 10., 15:30 SK Slavoj Petřvald TJ Slovan Havířov 2:3 (1:2) Zimní důl
So 3. 10., 15:30 TJ Lokomotiva Louky Baník OKD Doubrava 2:1 (1:1) Karviná – Louky
So 3. 10., 15:30 FK Těrlicko TJ Slovan Horní Žukov 2:0 (0:0) Těrlicko
So 3. 10., 15:30 FC Slavia Michálkovice B FK Gascontrol Havířov 0:7 (0:3) Michálkovice
Ne 4. 10., 15:30 TJ Baník Fučík Orlová TJ Baník Rychvald 3:2 (1:1) Orlová – Město
St 28. 10., 14:30 TJ Viktorie Bohumín FC Horní Bludovice -:- (-:-) Starý Bohumín
10. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 10. 10., 15:00 TJ Baník Rychvald FK Gascontrol Havířov -:- (-:-) Rychvald
So 10. 10., 15:00 TJ Slovan Horní Žukov FC Slavia Michálkovice B -:- (-:-) Horní Žukov
So 10. 10., 15:00 Baník OKD Doubrava TJ Viktorie Bohumín -:- (-:-) Doubrava
So 10. 10., 15:00 TJ Slovan Havířov TJ Lokomotiva Louky -:- (-:-) Havířov – Šumbark
Ne 11. 10., 15:00 TJ Baník Fučík Orlová SK Slavoj Petřvald -:- (-:-) Orlová – Město
Ne 11. 10., 15:00 FC Horní Bludovice FK Těrlicko -:- (-:-) Horní Bludovice
11. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
So 17. 10., 15:00 SK Slavoj Petřvald TJ Baník Rychvald -:- (-:-) Zimní důl
So 17. 10., 15:00 TJ Lokomotiva Louky TJ Baník Fučík Orlová -:- (-:-) Karviná – Louky
So 17. 10., 15:00 TJ Viktorie Bohumín TJ Slovan Havířov -:- (-:-) Starý Bohumín
So 17. 10., 15:00 FK Těrlicko Baník OKD Doubrava -:- (-:-) Těrlicko
Ne 18. 10., 15:00 FC Slavia Michálkovice B FC Horní Bludovice -:- (-:-) Michálkovice
Ne 18. 10., 15:00 FK Gascontrol Havířov TJ Slovan Horní Žukov -:- (-:-) Havířov – Město
12. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
13. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
14. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
15. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
16. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
17. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
18. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
19. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
20. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
21. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
22. kolo
Výkop Domácí Hosté Skóre Hřiště
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)
-, –:– [-] [-] -:- (-:-)

Tabulka

Tabulka
Poř Klub Zap V R P Skóre RG B
1. TJ Baník Fučík Orlová 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
2. TJ Slovan Horní Žukov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
3. TJ Slovan Havířov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
4. TJ Lokomotiva Louky 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
5. TJ Baník Rychvald 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
6. Baník OKD Doubrava 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
7. FC Horní Bludovice 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
8. FK Těrlicko 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
9. FK Gascontrol Havířov 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
10. SK Slavoj Petřvald 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
11. TJ Viktorie Bohumín 0 0 0 0 0:0 0 0 b.
12. FC Slavia Michálkovice B 0 0 0 0 0:0 0 0 b.

Podzim

Podzim otevřely zápasy kompletně předehrávaného 3. kola v sobotu 22. srpna a uzavřely zápasy kompletně dohrávaného 2. podzimního kola v neděli 1. listopadu. Regulérní 1. kolo se dohrávalo o týden dříve.


Jaro

Jaro by mělo odstartovat na přelomu března a dubna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *