Okresní přebor – Karviná

Neoficiální fotbalový zpravodaj z karvinského okresního přeboru

Tipy na výběr sportovního ocenění pro fotbalové turnaje

3 min read

Baška – Firma Poháry Bauer z Bašky patří již několik let k předním českým výrobcům sportovních trofejí z tradičních skleněných a z moderních akrylátových materiálů. Jde o trofeje ze série Crystalite Bohemia s křišťálovým pohárem postaveným na dřevěným podstavci a o řadu Acrylic line, která kombinuje akrylát se sklem a dalšími materiály.

Na fotbalovém webu se náleží představit si blíže hlavně fotbalové poháry a fotbalové medaile.

Poháry

V nabídce e-shopu jsou fotbalové poháry přehledně rozděleny do kategorií odrážejících poměr ceny a kvality na poháry super ekonomy za neodolatelně nízkou cenu dostupnou každému, levné a univerzální poháry ekonomy, poháry střední třídy standard s podle přání zákazníka pokličkou či bez na stylovém mramorovém nebo dřevěném podstavci a propracované poháry té nejvyšší kvality luxus pro významné sportovní události.

Dále pak podle využití rozděleny ještě na putovní poháry putující rok co rok mezi ligovými a pohárovými vítězi ve fotbale, hokeji, házené, basketbalu a kolektivních sportů vůbec a na patrové poháry určené pro šampiony individuálních sportů jakými jsou například tenis, golf, bojové sporty či motosporty. Opomenuty nejsou ani původní skleněné poháry.

Medaile

Cenově dostupné akrylátové fotbalové medaile jsou moderní a originální trofeje pro vítěze a umístěné na sportovních kláních vyrobeny přesně na míru zákazníka. Medaile jsou opatřeny kvalitním barevným potiskem s vysokou odolností a stuhou v barvách trikolóry, které vzbudí dojem na stupních vítězů každé sportovní akce, ať už visí na krku muže, ženy nebo dítěte.

Ostravská prodejna

Nejbližší kamenná prodejna firmy Poháry Bauer v regionu se nachází v centru sousední Ostravy na Kafkově ulici nedaleko ze všech měst a obcí karvinského okresu dobře dostupného ÚANu (Ústředního autobusového nádraží) a je otevřená od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00 hodin.

Poháry Bauer
Kafkova 1380 / 15
702 00 Moravská Ostrava

Autobus číslo 532 z Karviné (Karviná – Orlová – Petřvald – Ostrava), číslo 441 z Havířova (Havířov – Šenov – Ostrava), číslo 552 z Orlové (Orlová – Petřvald – Ostrava) a číslo 555 z Bohumína (Bohumín – Ostrava).

Z široké nabídky pohárů, medailí, diplomů a upomínkových předmětů vyráběných firmou Poháry Bauer oceněnou v soutěži Heureky jako Shop roku 2016 si přímo na prodejně nebo z pohodlí domova prostřednictvím internetu vybere každý pořadatel sportovní akce pořádané nejen tady u nás na okrese Karviná, ale kdekoli v celé České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Okresní přebor - Karviná | Newsphere by AF themes.